Battle of Bosworth - McLaren Valley

     
Vinařství Battle of Bosworth obhospodařuje vinice Edgehill, které byly založeny v roce 1970 Peterem a Antheou Bosworth v oblasti Willunga na jihu Údolí McLaren, kde rodina Bosworthů pěstovala vinnou révu již od roku 1840.

V roce 1995 se ujal řízení vinařství syn Joch, který pak v roce 2001 se svou partnerkou Louise Hemsley-Smith založil vinařství Battle of Bosworth.

Již v roce 1995 počala přeměna vinařství na organické, a dnes má Battle of Bosworth více než 20leté vinice osazené odrůdami Shiraz, Cabernet Sauvignon, Chardonnay, Viognier, Petit Verdot, Sauvignon Blanc a Mourvedre, které jsou plně certifikovány jako organické coby výsledek čtyřletého procesu.

                                                    Neustálý proces experimentování na vinici i ve sklepě spolu s tradičními metodami vinifikace a minimem zásahův kombinaci s organickým a trvale udržitelným pěstováním révy se odrážejí v čistotě, charakteru a chuti vín Battle of Bosworth. Cílem je produkovat vyvážená a příjemná „single vineyard“ vína, která nejlépe vyjádří kvalitrakter vinařství stylem, který milovníci vína ocení. Více o vinařství Battle of Bosworth zde.

Značky: 

Vše

Řadit podle:
 

TOP