Degustace vín

Ochutnávka vína či destilátů je vždy vítaným zpestřením firemní akce, navodí příjemnou atmosféru setkání s Vašimi obchodními partnery, přáteli či kolegy a dotvoří styl celé akce.

 č.1
 č.2
 č.3
 č.4

 Aby se však degustace stala skutečným zážitkem, musí se odlišovat od mnoha jiných, standartních které jste jistě už nespočetněkrát absolvovali.

Můžeme Vám samozřejmě nabídnout ochutnávku notoricky známých odrůd ze zajímavých vinařství, raději však pro Vás připravíme degustaci méně známých vín z malých sklepů, které svou vášní pro víno a touhou stvořit dokonalý produkt, šetrným přístupem a využitím tradičních metod vytvářejí skvělá vína, odrážející jak terroir, tak i rukopis vinaře.

Degustace organizujeme jak ve vlastních prostorách klienta,tak i během firemní akce v pronajatých sálech (nebo i na lodi) a samozřejmě i v našich dvou vinných sklípcích na Žižkově a v Záběhlicích.

Máme dlouholeté zkušenosti s pořádáním řízených degustací, které jsou vhodné pro skupiny cca 25-30 osob, zvládáme však i degustace pultové s účastí několika set hostů.

Na přání klienta zařazujeme i základy degustační techniky a zásady správného servisu vína.

- porovnání odrůd Merlot a Chardonnay z různých koutů světa
- méně obvyklé, o to však zajímavější odrůdy révy             
 
-  malá vinařství  s organickou produkcí a tradičními  metodami vinifikace
- naše oblíbená vína a vinařství s příběhem
- kombinace vína a sýrů
- portské víno, čokoláda a spol.
- ochutnávka sektů a champagne
 

 

 

TOP