La Cave - Váš průvodce světem vína a delikates

Společnost La Cave vznikla v roce 2003 s cílem nabídnout výběr vín a delikates zejména z naší oblíbené a obdivované oblasti středomoří a přinést úžasnou atmosféru plnou slunce, vůní, chutí a umění užívat si života do Vašich domovů.
V našem obchodě tak najdete především vína italská, francouzská, španělská a portugalská spolu s výběrem středomořských potravin, jako jsou olivové oleje, těstoviny, teriny a paštiky, foie gras, mořské produkty a sladkosti.
Nechybí však ani vína zámořská, můžete se tedy rozhodnout pro oblíbená chilská vína, famózní vína australská, argentinská vína, jejichž obliba raketově stoupá díky neustále se zvyšující kvalitě i jihoafrická vína, plná slunce.
Naše vína dodáváme privátní klientele, do gastronomie i pro catering, nenajdete je však v regálech maloobchodní sítě.
Dobře víme, že víno i delikatesy se staly oblíbeným dárkem pro přátele, obchodní partnery i zaměstnance – připravili jsme proto velký výběr dárkově balených vín a lahůdek, stejně tak jako širokou nabídku dárkových košů, které balíme ve spolupráci s chráněnými dílnami a jsme proto schopni zprostředkovat náhradní plnění. Pokud byste si snad nevybrali ze standardního sortimentu, rádi Vám sestavíme dárkové koše na míru.
Dodáme Vám víno pro Vaši firemní akci – bez ohledu na objednané množství platíte pouze to, co spotřebujete, zbylé víno Vám neúčtujeme. V rámci firemní akce můžete samozřejmě využít jak našich dárkově balených vín, tak i dárkových košů.
Zajímavé jsou i degustace vín, které pořádáme v našem sklepě s kapacitou 20 osob, případně v dalších prostorách či v rámce vaší firemní akce.

TOP